O Nás

 

Sme Team dvoch Djs  na - firemný večierok, Silvester, svadbu, oslavu, stužkovú, vianočný večierok...

 

Výkonný kvalitný zvuk  - RCF, DB Technologies

 

najnovšia svetelná technika s laserom, scannermi, dymostrojom, vrátane nasvietenia parketu reflektormi, bezdrôtové mic,

 

široký archív hudby od ľudoviek cez oldies 60's,70's, 80's, 90's, funky, cz sk hity až po tanečné novinky. Samozrejme playlist po dohode upravím podľa požiadaviek.

 

Viac ako 14 ročné skúsenosti s firemnými eventami, 4* hotelmi, svadbami, diskotékami v BA, PK, SC, MA, vianočnými večierkami, stužkovými a ďalšími akciami sú sú zárukou profesionálne zvládnutej akcie , používam iba profesionálne značky - Denon, DB technologies, AKG, showtec.

 Referencie:

DJ Ivvan bol top výber! Nielenže nám bol sympatický ako človek, ale aj jeho profesionálny prístup, prejav a komunikácia boli na vysokej úrovni. Maximálne sme sa na jeho odbornosť a skúsenosť spoľahli a dopadlo to viac ako na výbornú. Našich svadobných hostí sme sa ani pýtať nemuseli, po svadbe nám sami písali akého úžasného DJ sme mali a citujem „DJ hral naozaj vkusne, nepútal na seba zbytočnú pozornosť, ale prišiel ako elegán, perfektne zahral a konečne som odišiel zo svadby spokojný a vytancovaný“. Samozrejme okrem hudby nám Dj Ivvan perfektne nasvietil celú sálu, takže sme sa nemuseli starať ani o to, kde si aké svetielka dáme sami. Rovnaké bolo aj moderovanie, veľmi príjemné, vždy presne vedel, kedy čo povedať. DJ Ivvan je pozitívny a veselý človek, ktorý naštartoval našu svadbu a vďaka jeho optimizmu sme si to všetci naozaj užili. Za mňa 110% odporúčanie pre všetkých, pretože toto je DJ ktorý má viesť Vašu svadbu!
Zuzka & Tomáš
DJ Ivvan bol pre našu svadbu tou najlepšou voľbou a vrelo ho odporúčam každému, kto hľadá kvalitu a profesionalitu zároveň. Okrem toho, že je to veľmi sympatický človek, ku každému svojmu klientovi pristupuje individuálne a vie splniť aj netradičné požiadavky. Presne vie, v ktorom okamihu čo pustiť, a zároveň vie zahrať aj na želanie, čo veľmi ocenia všetci svadobčania. V neposlednom rade musím pochváliť nasvietenie sály, ktorá vďaka nemu dostala úplne iný rozmer.
Dj Ivvan ešte raz ďakujeme za úžasnú a nezabudnuteľnú party :)
Josipa & Artur
Veľmi chválim DJa Ivana od komunikácie, cez pomoc s organizáciou až po výber a mixovanie piesní ako aj nasvietenie sály. Zahral veci, ktoré sme si želali počuť a vždy vystihol tú najvhodnejšiu chvíľu na pustenie nejakej vypalovačky, z čoho boli hostia vo vytržení. Z toho vyplýva, že nie len my ako mladomanželia sme boli spokojní, že vyhovel všetkému, o čo sme prosili, ale najmä hostia sa výborne bavili. Nebyť programu prerušujúceho tanečné kolá, asi by sme tancovali aj hodiny v kuse :) Je to sympaťák a veľký odborník v tom, čo robí. Odporúčam ho všetkými desiatimi. :)
Michaela & Matej
Ivana jednoznačne odporúčam! Všetko bolo super, nemôžem mu nič vytknúť. Bral do úvahy naše preferencie, hostia sa bavili - mladí aj starší, zábava bola skvelá. Komunikácia s ním bola tiež bez akýchkoľvek problémov a Ivan je navyše aj milý a sympatický človek :) Pôvodne sme chceli mať iného DJa, ktorého sme zažili na inej svadbe, ale náš termín už nemal volný a som naozaj rada, že sme namiesto neho mali Ivana! Ak by sme v budúcnosti ešte potrebovali DJa, určite nebudeme hľadať iného.
Zuzka & Marek
Už od prvého stretnutia sme mali z DJa Ivvana výborný pocit a nesklamal ani na svadbe. Výborný zvuk, perfektné nasvietenie sály a super komunikácia a za každých okolností z neho ide pozitivna energia. Vždy sa snaží všetkým pomoct k dobrej nálade a vyhecovať k lepším tanečným výkonom :D na všetky požiadavky reagoval bez problémov a s moderovaním zábavy tiež nemal problém. proste jednička a každému odporúčam 
Diana & Michal
Profesionál na vysokej úrovni - počnúc komunikáciou pred svadbou až do konca samotnej svadobnej hostiny. Hostia si pochvaľovali a pýtali sa kde sme zohnali takého dobrého DJ. Tancovali aj takí, ktorí bežne netancujú :) Ozvučenie bolo bezchybné a osvetlenie doslova nádherné. K tomu všetkému je Ivan veľmi príjemný človek. Určite odporúčame. 
 Zuzka & Karol
Odporúčame DJa na svadbu, postaral sa o dobrú zábavu, má dobrú techniku/nasvietenie, vedel prispôsobiť hudbu podľa aktuálnej atmosféry, vyšiel v ústrety so všetkými požiadavkami :) 
Lukáš&Lucka
Skvelý DJ aj človek, počas celých príprav s nami komunikoval, staral sa o zábavu na 100% keď bolo potrebné aj odmoderoval, vyhovel mladým aj starším, urobil skvelú zábavu aj svetelnú šou, odporúčame 10/10.
Janka & Andrej
Úžasný chalan. Pohodový, milý,  príjemny, spoločenský. Získal si všetkých vystupovaním, prejavom a samozrejme zábavou, ktorá vďaka nemu bola :-) Odporúčam!!! 
Marianka & Duško
 
 S Ivanom sme zažili dve svadby, vrátane vlastnej, a obe boli výborné. Takže pri výbere Dja sme mali viac-menej jasno, resp. aj šťastie, že sme sa "našli". Pri našom, teda už druhom stretnutí, ohľadom upresnenia a dohodnutia sa na všetkým podrobnostiach sme samozrejme zaspomínali na naše predošlé stretnutie a zároveň nám aj pri našom dni "D" neváhal pomôcť, poradiť a usmerniť nás vo všetkých smeroch. Vyhovel všetkým rozumným požiadavkám a celkovo sa s ním spolupracovalo veľmi dobre. :) Rovnako aj po technickej stránke, svetelnej a zvukovej, bolo všetko zvládnuté na výbornú. Je to skutočný profesionál, ochotný, milý a asi večne vysmiaty človek. Určite vrelo odporúčame všetkým! Ivan, ešte raz veľké ĎAKUJEME a prajeme veľa, veľa síl a dobrej nálady! :) 
Monika & Peter
   
Pan DJ Vas prekvapi neskutocne milym, prijemnym a ustretovym spravanim, dojde v krasnom obleku, co hned inak vyzera a to nemusite mat ziadnu nobl svadbu. Hra perfektne, zohladnil uzasne moj playlist ktory som mu ponukla pre mojich hosti a ludia sa nam neskutocne bavili az do rana. Deti mali obrovsku radost z pary. Vsetko super, urcite vrelo odporucam:) 
Zuzka & Michal
  
 Prvotriedna praca celeho DJ Teamu, vynikajuce zabezpecenie svetelnych efektov, ustretovost, ochota, jednoducho super... 
Gabika & Marián  
DJ Ivvan bol od prveho stretnutia ta spravna volba. Velmi prijemny ochotny a pochopil co sme od neho chceli. Vo volbe hudby sme mu dali viacmenej volnu ruku a nelutujeme to. Presne vedel na co sa ludia najviac bavia. Spravil dobru zabavu a vsetci boli spokojni a aj my. Odporucame :) 
Silvia & Braňo
  
Pri organizovaní svadby sme si dali záležať na každom detaile. Najviac na výbere DJ-a a fotografky. Na DJ Ivvana sme sa mohli spoľahnúť. Mali sme menej tradičný program. DJ si ho naštudoval a keď sme chceli urobiť zmeny, veľmi rýchlo nám vedel poradiť, kde a ako by sa to hodilo. Bol pohotový a prispôsobil sa nálade hostí. Počas svadby nechal zažiariť hostí, ktorí robili rečníka alebo moderátora súťaže. Mal kvalitnú svetelnú techniku. Pre deti bol zážitok dymostroj. Hudbu namiešal veľmi dobre. Hostia boli z niekoľkých krajín, najväčšie zastúpenie malo Slovensko a Maďarsko. Všetci sa skvele bavili. Oceňujeme, že DJ bol celý večer v obleku, čo sme brali ako prejav úcty k nám a celému podujatiu. DJ je priateľský a vtipný človek a je vidieť, že mu táto práca robí radosť. 
Majka & Peter
  
DJ bol ustretovy, prijemne sa s nim komunikoval, hral vyborne aj podla dohody a aj podla toho, co ludia chceli, urobil celkovo perfektnu atmosferu. Ozvucenie aj svetelna show bola vyborna, ludia sa velmi dobre zabavali. Dakujeme za perfektne zvladnuty vecer :) 
Janka & Ľubo
  
Šikovný mladý muž, má zmysel pre humor, milý, pohotový a zároveň profesionálny. Vie zaujať a zabaviť ľudí a prispôsobiť sa im štýlom hudby.Hostia sa dobre bavili. Ďakujeme za super zábavu! :-) 
Lucka & Vlado